| RsKd a întrebat:

Cum sa rezolv eroarea asta "xvidcore.dll not found" care imi apare doar atunci cand intru intr-un video, adica eu fac filmulete pe youtube si folosesc un converter pentru micsorare a dimensiunii si in unele videouri, gen introul meu nu imi da eroarea asta pot sa ma uit la el. Am citit eu cv pe site`uri si spuneau ceva de codec sau de un program care l-am descarcat eu acum cateva zile se numea Format Factory(pe care l`am dezinstalat).

Răspuns Câştigător
| JustCooL a răspuns:

Http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? xvidcore
Click pe "download xvidcore.dll fixer" -> Instaleaza-l
Funda?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RsKd explică:

Si unde il pun?

| 132465798RADU a răspuns:

Iti da eroare pentru ca iti lipseste acel folder'xvidcore.dll'' asa ca trebuie sa-l iei de pe google acel folder. ps: cu ce faci videouri pe youtube?