| Skiper a întrebat:

Salut Cum se joaca Left 4 Dead! Online
Am incercat sa ma conectez pe servere si nu ma lasa
Imi da o eroare in consola! Am auzit ca ai ceva legat de protocol sau nu am inteles bine
VA ROG ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Mus1k a răspuns:

Ai intrat pe un server Steam-Only de aceea...incearca un server non-steam si o sa iti mearga

2 răspunsuri:
| Alexutzu1607 a răspuns:

Bai,ce naibam am incercat si eu servere si steam-only si servere non-steam si uitati ce zice Cannot send to client info with NULL XUID!
Connecting to 83.222.114.234:27030...
124.374: Sending UDP connect to 83.222.114.234:27030
Invalid PROTOCOL_VERSION, expecting 37, got 1028
[L4DUI] CL4DBasePanel::OnLevelLoadingFinished( No Error,, )

| alex20033 a răspuns:

Intri in Left 4 dead activezi consola la keyboard mouse acole o developer console al pui sa fie pe ENABLED si e activata si o dezactivezii cand esi din joc bun dupa ce ai activat consola intri la singleplayer pornesti jocul dupa ce intri la masa de unde ati iei armele si astea ai dai pe butonu de sus de langa cifra 1 in dreptul lui unu este o linie si arata un doi pe ea sau o linie aia este consola iti apare un panou si acolo unde se poate scrie scrii director_no_human_zombies 0
ai dai enter apoi scrii tot acolo sv_cheats 1 si apoi mai scrii sb_all_bot_team 1 si ai dai esc apoii revine la joc si ai dai pe m si alcegi pe cei rai si te baga smoker si cand mori o sa te bage boomer apoi cand mori din nou o sa te bage hunter cu hunteru sari asa dai pe ctrl se lasa in jos si apoi ai dai pe clic stanga la maus si sare si apoi de la inceput dar cand vreii sa joci cu cei buni ai dai pe m si ai alegi pe cei rai si daca ceva nu merge ma contactezi pe idu de mess a meu sau daca vrei sa joci left 4 dead 2 online idu meu de mess e dinamoalex77@yahoo.com