| anonim_4396 a întrebat:

Salut,daca are cineva un server de metin2 privat sau e gm pe el, poate sa imi dea si mie niste iteme bune ca m-am plictisit sa ma bata toti pe toate metinele private va rog eu frumos!

2 răspunsuri:
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Învață sa joci și poate... știu și eu...nu mai mînci bătaie pe pîine tongue

| yogeorge54 a răspuns (pentru AndyNarutoShinobi):

Ma nu ca ma bat toti ca stiu sa joc metin2 foarte binewinking, dar vreau si eu sa am gm pe un server sau iteme bune si de aia nu ca nu stiu sa joc.