| AnneMarieR a întrebat:

Daca descarc un joc si are virusi daca il sterg imediat virusii pot intra in calculator? Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imediat dupa descarcarea jocului antivirusul va scana jocul, daca apare o fereastra in care zice ca este virus in jocul acela atunci sterge jocul.

Asta daca ai deja un antivirus, daca nu, iti recomand sa activezi un antivirus.

4 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Antivirusul te avertizeazawinking

| CinevaNou a răspuns:

99% dintre virusi se activeaza doar atunci cand rulezi chestia descarcata.

| AnneMarieR explică (pentru CinevaNou):

Mersi de informatie happy

| winer98 a răspuns:

Bafa un antivirus sterge toti virusii si gata mai simplu si esti si sigur