| Mafiotu007 a întrebat:

Salut.Daca imi iau fifa 16 pe pc si vreau sa joc la ultimate team, pot juca si cu cei care joaca pe playstation sau xbox sau doar cu cei de pe pc.Multumesc anticipat si

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Da,normal. E nou jocul si foarte popular. O sa gasesti la orice ora un player care sa joace cu tine. happy Stai calm, jocul a aparut in septembrie si e un best sell al sportului pentru PC happy

2 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Nu,vei putea juca doar pe consola pe care o ai. Adica pe PC, nu ai cum sa joci tu de pe PC si cealalta persoana pe PS sau Xbox. Doar PC.

| Mafiotu007 explică (pentru BJK1903):

Si joaca destui oameni pe pc? Adica am cu cine juca?

| BJK1903 a răspuns (pentru Mafiotu007):

Da,normal. E nou jocul si foarte popular. O sa gasesti la orice ora un player care sa joace cu tine. happy Stai calm, jocul a aparut in septembrie si e un best sell al sportului pentru PC happy