| ziggy2002 a întrebat:

Salut, daca instalez Battlefield 3 pe Windows 7 X64 mai cere cod de la origin? Cel mai bun raspuns si cel mai rapid FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| frik a răspuns:

Deci, nu conteaza neaparat de Windows ai Codul de la Origin e un fel de Serial Key odata ce nu ai cumparat BattleField 3 si nu ai un CRACK Bun iti va cere un "Cod De la Origin" pana bagi unul valid. happy

2 răspunsuri:
| Focus11 a răspuns:

Da va cere.

| ziggy2002 explică (pentru Focus11):

Eu stiu ca nu cere dar ca sa ma asigurr. nu iti dau tie FUNDA pentru ca nu stiu sigur daca este raspunsul bun! Maia stept comentarii.