| vBunicutzu023 a întrebat:

Salut, daca se poate si daca stiti sau aveti un program de flodat Servere de SAMP. Am o boala pe un server si as vrea sa il stric. nu e problema de dat in judecata. va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Ce bolnav mai esti si tu. Da' ce ti-o facut proprietarul server-ului de vrei sa il dai jos. Stai in banca ta si vezi-ti de treburile tale. Lasa "hecareala".

| vBunicutzu023 explică:

Proprietarul serverului e fratemiu happy Nu e problema happy