| verypanda a întrebat:

Daca va jucati stardoll, ma puteti ajuta cu ceva? Deci, inainte sa se schimbe banii in deastia mov, supa doua sau mai multe saptamana. obtineam o papusa micuta.Se mai pot obtine si acum papusi ca acelea? Daca da, imi puteti spune cum?

1 răspuns:
| adryadryana a răspuns:

Stiu despre ce papusi micute vorbesti, am vazut in starbazzar la articole interior, dai search pana gasesti. Eu am vazut cu pretul de 500 starcoins ( banii movi ) big grin