| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Daca vreau sa cumpar ceva de pe un site.EX: un obiect sau joc.O sa primesc ceva factura, bon sau chitanță prin poștă? Pentru ca pe site-uri iti cere codul postal si nu stiu de ce.Ma gandesc ca de asta cere codul postal.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da nene, primesti factura in colet daca cumperi ceva fizic. Ca daca iei un cod pe pe Eneba, InstantGaming si restul nu platesti nimic.

| aLecusaL112 a răspuns:

Salut! Cauta alte site uri de jocuri pentru ca este foarte riscant, un site legit iti cere un email ca sa iti trimita codul, dupa achitarea jocului vei primi factura si codul pe email Funda?