| Alexandrion1999 a întrebat:

Dati-mi si mie niste sv samp roleplay (fara b-zone, pro-union etc) vreau servere cu minim 100 playeri si sa aiba multe joburi gen fermier de droguri,trucker,fermier, sand delivery, etc.Si banii sa se faca destul de greu!

3 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, intra pe acest site : http://serveresamp.com/ si vei vedea o lista completa a serverelor de sa:mp din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugged

| Dlagent2 a răspuns:

Ip 93.119.26.153:7777 se fac eventuri zilnic se primeste bonus de incepator bani si lvl up
Forum:www.darkgames.ro/