| Dinamovistul101 a întrebat:

Salut dati-mi si mie un program cu care pot libi videouri HD din Fraps. Please si gratuit.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Foloseste VideoPad Video Editor
http://www.nchsoftware.com/videopad/index.html
E mokka!

| Dinamovistul101 explică (pentru neluL):

Multumesc si as mai avea o problema cum as putea face sa nu imi mai filmeze fraps un video maxim de 4 gb [am memorie in pc] dar el face un video maxim de 4 gb.

| neluL a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Pai atat cred ca ai spatiu liber in partitia in care se salveaza video! Daca ai spatiu mare, filmeaza mai mult de 4 GB. Ai licenta la el?

| Dinamovistul101 explică (pentru neluL):

Nu, e piratat.

| neluL a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Atat ai spatiu in partitia in care se salveaza! Mai elibereaza din spatiu si apoi filmezi mai mult. Daca ai o partitie goala de 100 GB si video se salveaza in ea atunci Fraps nu se opreste pana nu umple partitia. Dupa aceea convertesti filmele cu VirtualDub(ca doar n-ai tine un video de 5 minute ocupand 10 GB, nu?)

| Dinamovistul101 explică (pentru neluL):

Normal ca nu dar, cumva virtual dub, convertindule le strica quality-ul?

| neluL a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Nu le strica! Dar ce faci cu ele asa de mari? Nu le poti incarca pe site-uri datorita capacitatii de 10-15 GB.

| borutz a răspuns:

Incearca MovieMacker