| CosminPetrica a întrebat:

Cine stie un program de filmat desktop-ul si jocuri? Dar as vrea sa fie gratuit sau daca e sa imi dati si mie Fraps cumparat.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| Valy800 a răspuns:

Downloadeaza camstudio de aici: http://sourceforge.net/projects/camstudio/ poti filma si desktop si jocuri cu el

| CosminPetrica explică:

As vrea daca e sa mi-l trimiteti pe mess sau pe skipe ca unu il avea de la cineva cumparat.

| Shidensen a răspuns:

Cauta pe thepiratebay "fraps" si ia-l pe primul care apare... deja inregistrat ( full version )

| CosminPetrica explică (pentru Shidensen):

Am incercat dar nu ma lasa.Da....Nu stiu ce are dar mersi.