| Petrican a întrebat:

Dati-mi un link de download pentru Stranded Deep. Care sa mearga! Am descarcat unu dar imi zice ca versiunea fisierului nu este compatibila cu versiunea windows. Sau asa ceva. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Caine1122 a răspuns:

Ia de aici https://yadi.sk/d/n2EdHzrreJaUy mie imi merge

6 răspunsuri:
| Caine1122 a răspuns:

Ai windows 7? daca da pe cati biti e ca este in functie de asta exact azi am gasit si eu jocul si imi merge perfect de unde l-am luat

| Petrican explică (pentru Caine1122):

32 de biti

| Pop_Alex_1995_3vKg a răspuns (pentru Petrican):

Caut și eu același joc, nu găsesc oare și fără să plătesc? happy

| Caine1122 a răspuns (pentru Petrican):

Ia de aici https://yadi.sk/d/n2EdHzrreJaUy mie imi merge

| Sava_Vlad_1997 a răspuns:

Daca tu chiar vrei sa joci acest joc iti recomand sa intri pe steam si sa-l cumperi nu o sa mai ai nici o problema!

| Copcea_Darian_1979 a răspuns:

Nu sti
u

| Denis199 a răspuns:

Eu am aceeasi problema...ce as putea face in afara de a cumpara jocul?