| madalinus13 a întrebat:

Imi puteti da un link de download pentru sims 4? Am descarcat un link si nu mergea pentru ca imi zice sa pun windows-u pe care il are PC-ul meu dadeam sa il pun si nu imi aparea Windows 8. Va rog dati-mi un link repede.Dau funda

2 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Il iei de pe T. orrent ( legat ), cauti pe cel cu mai multe persoane donatoare.
Dar ce windows ai? Daca ai windows 8 nu cred ca iti va rula.

| madalinus13 explică (pentru Kreefy):

Pai asta e faza ca l-am descarcat odata si imi spunea ca nu corespunde windows-ul