| Daryus3k2 a întrebat:

Salut.Dau funda.Am instalat windows-ul, dar am facut o prostie, in Local Disk C am doar 11 gb si 2 gb liberi.Iar in Local Disk D am 230 liberi.Intrebarea mea este pot pmuta gb din D in C?

Răspuns Câştigător
| bugativeyRO a răspuns:

Da, uite aici un program pentru asa ceva : http://download.cnet.com/......62200.html

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Sigur ca se pot modifica partitiile. Din spatiul liber disponibil pe partitia D se poate transfera pe C, fara a suferi modificari informatiile pe care le ai deja pe D. Vezi tutoriale online pe intelesul tau, ca sa inveti pasii ce trebuie urmati si procedurile necesare.