| Adrian1555 a întrebat:

Salut dau funda!
Deci am fifa 17 pe xbox360
Si nu se conecteaza la servere, imi zice ca nu se poate conecta si sa intru pe un site anume sa vad care e problema, treaba e ca sunt conectat la wifi, si xbox ul are ca regiune ( other) pentru ca nu am gasit Romania si nu stiam ca trebuie setat pe marea britanie, vreau sa mai spun si ca nu am xbox gold, pentru ca nu stiu sigur daca de acolo este problema, dar am primit 2zile gratis odata cu fifa 17 am bagat codul, a spus ca e un succes dar tot nu s-a conectat la servere sa pot jua online, cine ma poate ajuta va rog?

1 răspuns:
| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Incearca sa te conctezi la altceva online. Daca nu e asta incearca sa cauti lucruri despre servere. Poate lucreaza la ele.