| Jelewtz a întrebat:

Dau la schimb ps2 original din Spania cu toate accesoriile+un card de memorie 16MB MAX + Iron man si Medal of Honor frontlines pe un PSP model 2004 sau 3004

2 răspunsuri:
| Federovici_Silviu_1990 a răspuns:

Frate pe ce ai tu la ps2 eu nu ti-as da mai mult de un 200 lei. nu prea o sa gasesti oferte cred.

| AlexCDCx a răspuns:

Am eu o chitara Framus fabricata in Germania are tija metalica e clasica are numa o coarda rupta si se aude foarte bine daca le acordezibig grin astept raspuns