| BestMitzi a întrebat:

Salut, de 2 zile ma tot chinui cu o eroare de la Windows. Am vrut sa reinstalez windows-ul si la final când se încarca imi da o eroare [0x8007025D] dacă ma poate ajuta cineva a-și rămâne dator! https://pasteboard.co/ZZt5mxOj7GO0.jpg

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca sa faci un alt stick bootabil cu o alta versiune descarcata dar de data asta de pe Microsoft! daca nu merge nici asa atunci incearca sa instalezi pe un alt HDD/SSD!

| BestMitzi explică (pentru lpavel):

Am încercat și cu stick-ul, cel mai probabil o sa schimb ssd-ul