| balex96 a întrebat:

Salut.De 3 zile nu imi mai merge Opera 12 pa acum mi-a mers apoi cand am vrut sa intru in el mi-a dat o eroare, lan dezinstalat apoi am descarcat din nou opera si am vrut sa il instalez imi da eroarea asta"Error initializing Opera:module 15 (logdoc)" si nu mearga sa il instalez stie cineva o solutie.nu vreau raspunsuri gen(reinstaleaza windows, incearca internet explorer etc...)

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Se pare ca nu esti singurul cu problema asta, pe forumurile oficiale Opera se pling si altii, nu am vazut nici o solutie oficiala inca. Incearca sa cureti orice urma de Opera, inclusiv in registri si prin folderele aferente utilizatorului pe care il folosesti (My Documents, etc). Poate ai noroc si merge dupa aia...