| ğözde a întrebat:

Ajutor, TPU! Astazi am dezinstalat google chrome, apoi am vrut sa il instalez iar si n-a mers. Am instalat Opera apoi l-am dezinstalat pentru ca nu mi-a placut. Acum, cand sa intru pe Internet Explorer sa descarc alt browser, nu imi merge. Scrie " The page cannot be displayed ". Mess-ul merge, numai pagina web nu. Ce sa fac? Astept raspuns repedeeee. Fundaaaaaaaa!

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Mai poti incerca sa restaurezi sistemul la o data (ora) cand iti mergea PC-ul.

| happy31animation a răspuns:

Spunekle parintilor tai ce-ai facut cerele scuze si ei o sa incerce sa te ajujte sunand un specialist

| ğözde explică:

Am 15 ani, cum sa le cer scuze?rolling on the floor) nu mai sunt mica sa fiu certata ca am stricat netul. si nu, n-am umblat pe la net. n-a mai mers el thinking