| Danyel129 a întrebat:

Incerc sa instalez browserul Opera dar cand dau sa se instaleze imi apare eroarea: Error initializing Opera :module 15 (logdoc).Ma poate cineva ajuta?

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cred că ar trebui să încerci să instalezi altă versiune la Opera. Probabil ai vrut să instalezi o versiune mai nouă care nu ţi-o acceptă computerul.
Pa-pa.

| pozeanimate a răspuns:

L-ai mai avut instalat?
ce windows ai?

| Danyel129 explică (pentru pozeanimate):

Da l-am mai avut. Am windows 7 home premium.

| pozeanimate a răspuns (pentru Danyel129):

Trebuie de curatat windowsul de opera
registru +folderele din appdata
apoi instaleaza opera

| ElJoKeR a răspuns:

In primul rand am observat ca este o eroare destul de intalnita
pentru inceput incearca sa stergi tot ce este legat de Opera din pc-ul tau (daca a mai fost instalat)
incearca sa Downloadezi ultima versiune 12.15 parca dar eu folosesc Firefox nightly si il vad ca fiind foarte bun http://nightly.mozilla.org/ ai putea sa il incerci