| JohnnyR0 a întrebat:

De cateva zile am o problema cu pc-ul. Dupa un minut de jucat spre exemplu Euro Truck Simulator 2 incepe sa dea erori grafica, iar apoi isi da restart.
Sunt jocuri in care nu mai intra deloc isi da restart din prima.
Care ar putea fi problema? precizez ca pana acum mergea perfect.

INTEL PENTIUM G2030
Geforce GTX460SE
6GB RAM
Segate Barracuda 1TB+ SSD

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De cand il ai? Ar trebui curatat si schimbata pasta termica macar la 2 ani.

| JohnnyR0 explică (pentru Wr3nch):

Pc-ul a fost second. Il am de 1 an

| Wr3nch a răspuns:

Well daca vrei sa incerci varianta cu devirusat recomand Malwarebytes si Hitman Pro.

| Celcestietot a răspuns:

Bănuiesc că este de la procesorul Pentium, că așa văd că ai specificații bunewinking. Altă cauză ar fi spațiul insuficient pe disk.

| FloriN714 a răspuns:

Iti e virusat, am un prieten care are la fel doar ca are laptop. Reinstaleaza windows.