| JackSKL a întrebat:

Salut! De cateva zile calculatorul imi merge greu mai ales in jocuri (Dota 2 mai exact) nu merge exagerat de greu dar sacadeaza putin, ceea ce e enervant. Am mai patit asta dar se intampla la mult timp de la ultima reformatare dar acum l-am reformatat recent. Caracteristici:Laptop Acer procesor i3 de 2.4 ghz placa video de 2 gb dedicata Nvidia 4 gb rami. Mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Necunoscut23 a răspuns:

Pai in primul rand ai putea sa dezistalez din programele care nu le mai folosesti il cureti cu ccleaner de registi si tot. E bine ca pc tau sa se concentreze numia pe ce faci in momentul ala adica sa nai 2 jocuri deschise in pararel.

| JackSKL explică (pentru Necunoscut23):

O sa incerc. Mersi!

| Necunoscut23 a răspuns (pentru JackSKL):

Da-mi si mie funda!