| Xdreaper21 a întrebat:

de ce atunci cand vreau sa intru in assasin's creed 3 sau the sims 4 ecranul se dublifica adica se vede rosiatic si se mai vde incaodata un character de genul
iar in assasin's creed 3 dau sa imi inceapa jocul si imi da ecran rosu si lureaza povestea
am patit si al paladins da acolo nu stiu ce am facut de nu a mai fost aceasta problema
care este problema?
ce pot sa fac sa se vada normal?
se poate repara?

5 răspunsuri:
| Figaro69 a răspuns:

Poate un update la video driver?
Control Panel-> System and Security->System->Device Manager(in partea stanga)->Click pe Display adapters->Click stanga si 'Update Driver Software'. Astept raspunsul tau.

| Xdreaper21 explică (pentru Figaro69):

Nu gasesc system and security

| Figaro69 a răspuns (pentru Xdreaper21):

Atunci intra in Start si scrie in bara de search: device manager

| Xdreaper21 explică (pentru Figaro69):

In loc de update driver softwer imi apare scan for hardwhere changes

| Xdreaper21 explică (pentru Figaro69):

Am gtasit dar tot la fel am samp acu si mi se vede tot naspa exact cum am explicat