| Yolocaust a întrebat:

De ce cand imi intra in assassin's creed revelations nu imi apare absolut nimic si se doar sonoru?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

E de la grafica.Nu ti-o suporta (ai dat-o prea mare sau prea mica).Nu ar trebui sa iti faca asa daca l-ai reinstalat poate ca ar trebui sa mai incerci odata dar de data asta dezinstalezi jocul dai un restart la pc si dupa il instalezi iar (iar dupa ce ai copiat crack-ul dai iar un restart) nu iti apare din prima sa setezi optiunile jocului? (grafica trebuie lasata la rezolutia ecranului)

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Poate pentru ca placa ta video nu suporta rezolutia la care este jocul.Incearca sa o dai mai mica (nu vei putea face asta din joc).

Bafta!

P.S: ai verificat sa vezi daca ai cerintele de sistem pentru acest joc?

| Yolocaust explică (pentru Magnifico):

Da dar prima data mi-a mers dupa acea am schimbat setarile mai mici si nu mia mai aparut nimic l-am si dezinstalat si instalat inapoi da tot nimic

| Magnifico a răspuns (pentru Yolocaust):

E de la grafica.Nu ti-o suporta (ai dat-o prea mare sau prea mica).Nu ar trebui sa iti faca asa daca l-ai reinstalat poate ca ar trebui sa mai incerci odata dar de data asta dezinstalezi jocul dai un restart la pc si dupa il instalezi iar (iar dupa ce ai copiat crack-ul dai iar un restart) nu iti apare din prima sa setezi optiunile jocului? (grafica trebuie lasata la rezolutia ecranului)

| Yolocaust explică:

Am nevoie de ajutor plz

| Yolocaust explică:

Da dar prima data mi-a mers dar dupa ce am schimbat setarile mai mici si nu a mai mers si l-am dezinstalat si instalat inapoi da la fel help! straight face