| erik20 a întrebat:

Salut.De ce cand intru intr-un joc stau unpic si mise inchide calculatoru am 3.20 ghz 1 gb ram.Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Navros a răspuns:

Sa o schimbi cu una mai buna. happy dar vezi ca e posibil sa fie si de la placa video. eu la calculatoru' vechi nu aveam cooler pe placa video si tot isi dadea restart uneori pana s-a ars happy

5 răspunsuri:
| xToTheZx a răspuns:

Salut,atata timp cat iti porneste jocul nu conteaza cati GHZ si RAMI ai.
Ai virusi.
Schimba windows-ul si instaleaza toate driverele. Iti garantez ca n-o sa-ti mai faca figuri. Pa, pa

| erik20 explică (pentru xToTheZx):

Pai acum 2 zile am instalat windowsu am windows xp si eu jc metin2, need for speed world si counter strike 1.6 no steam

| Navros a răspuns:

E posibil sa fie de la sursa happy

| erik20 explică (pentru Navros):

Si ce-ar trebui sa fac? casa mearga?

| erik20 explică (pentru Navros):

Pai am speedfan care imi arata cati celsius sunt si imi arata temp1 15C
temp2 -128C
temp3 ba 57C ba cand intru in joc 63C 61C cred ca este placa video... HD0 46C
si din nou temp1 40C

Si cred ca e mai mult de la placa video... off

| Navros a răspuns (pentru erik20):

Sa o schimbi cu una mai buna. happy dar vezi ca e posibil sa fie si de la placa video. eu la calculatoru' vechi nu aveam cooler pe placa video si tot isi dadea restart uneori pana s-a ars happy