| Edy_9245 a întrebat:

De ce imi da crash fifa 17 demo atunci cand se incarca? Ma scoate din joc, dar nu imi apare nicio eroare. Am windows 10.

6 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Man scrie ce PC ai cat mai detaliat si poate rezolvam

| Edy_9245 explică (pentru alexboss2020):

Amd radeon hd 8570d, 8 gb ram si A8-6600k 3.9 ghz

| alexboss2020 a răspuns (pentru Edy_9245):

Man exact acelasi sistem il am si eu doar ca eu am o placa video cumparata pe care am achizitionat-o ca cu placa video integrata nu prea aveam ce face si mie imi dadea crash fifa 17, placa video e slaba si sti si tu asta pentru ca e integrata, procesorul este unul execelent si acum il am si imi duce orice joc fara probleme, schimbati placa video la fifa 17 cerintele sunt sa ai 2gb la placa video si tuai doar 1gb

| Edy_9245 explică (pentru alexboss2020):

Mi-am boostat placa video la 2 gb

| alexboss2020 a răspuns (pentru Edy_9245):

Degeaba ai nevoie de o placa video de 2gb dar care sa fie de 2gb adica sa fie buna din pacate placa video integrata chiar daca ti-ai bostat-o tot nu indeplineste cerintele de la fifa 17, iti sugerez sa cumperi o placa video dedicata

| alexboss2020 a răspuns (pentru Edy_9245):

Si inca un lucru prietene placa video a ta este pe ddr3 adica este foarte slaba in gaming-ul actual iti trebuie iti trebuie asa la placa video 128 bit, 2gb(minim) si sa fie pe ddr5 sau pe gddr5