| IllIIllll a întrebat:

De ce la unele jocuri cum ar fi dead island sau arma 2 nu se aude? Ce pot face sa se auda?

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

C/Program Files/Dead Island/Redist/Directx/DXSETUP.Il intalezi, apoi intrii in Dead Island si vei avea sunet(mie cel putin mi-a mers). Succes!

3 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Incearca http://geekmontage.com/......udio/,sper ca stii engleza.
Succes!

| IllIIllll explică (pentru ksuper31):

Am incercat toate de acolo si tot nu merge, apropo am uitat sa mentionez ca e dead island game of the year edition, alte variante?big grin

| roormaf12 a răspuns:

Incearca cu un Direct angryinsaleaza-l)...am patit la fel la The Darkness 2.