| crysccoman a întrebat:

Salut,de ceva timp ma confrunt cu o problema si anume Adobe Flash Player pentru andoid. Vreau sa stiu cu ce il pot inlocui dat fiind ca nu mai poate fi descarcat de nicaieri si chiar daca mai il gasesti pe undeva neoficial tot nu functioneaza.ma enerveaza foarte tare faptul ca nu mai pot intra pe site-urile care au continut flash,cum ar fi xat-uri, filme...etc
dau funda pentru raspunsul cel mai ajutator!

1 răspuns:
| TeddyPaul a răspuns:

Nu poti inlocui Adobe happy ii singurul program care ajuta android la filme, flashuri etc.