| bobik91 a întrebat:

Am o problema. Am achizitionat de curand o tableta Allview alldro 2 speed duo. e destul de misto. Dar problema e caclipurile imi merg doar pe youtube. Pe alte siteuri la stiri sau filme online nu merge pentru k imi cere Adobe flash player. Si cand vreau sa il instalez imi zice ca deviceu nu suporta flash player. Ce as putea sa fac? Exista un alt program ce ar putea inlocui flashu?

3 răspunsuri:
| ZuzuBybyshor1997 a răspuns:

Vezi daca fash-ul este pentru tableta pentru ca sunt mai multe variante selecteaza prima data pentru tableta si apoi downloadeaza sau ia o versiune mai veche a fash-ului!

| bobik91 explică (pentru ZuzuBybyshor1997):

Nu pot sa. Selectez sa fie pentru tableta. E doar versiunea originala de pe siteul lor oficial

| OviSebyEmy a răspuns:

Incearca urmatoarele programe:
Shockwave Player
Silverlight,
Vezi daca merge. Si iti recomand un site foarte bun de filme in cazul in care iti merge si vrei sa vizionezi:
http://www.filmeonlinesubtitrate.tv/...
Personal cred ca e cel mai tare. bafta;)