| Secundarysecundary a întrebat:

De ceva timp ma gandesc sa imi vand Xbox One S-ul cu un pret de 1000 lei
Jocurile de pe el sunt:
-GTA 5
-RED DEAD REDEMPTION 2
-WATCH DOGS 2
-JUST CAUSE 3
-HOMEFRONT THE REVOLUTION
-GTA 4
-DESCENDERS
-THE CREW 1
-CALL OF DUTY 1.
Ma gandesc sa il vand pentru a imi cumpara un calculator de gaming second hand. Merita?
Sau poate vrea cineva de aici să facem un schimb. (ma gandesc sa fac si schimburi?
Deci merita schimbul sau vanzarea unui Xbox One S pentru un Pc de gaming?
(poate primesc oferte si aici)
DAU FUNDA!
(poate

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca planuiesti sa bag vreo 4000-5000 de lei in calculatorul ala fata periferice gen monitor si altele da.

| Sandu13 a răspuns:

Se numeste TPU nu OLX man.
uite un link catre un pc decent de pe eMAG
https://www.emag.ro/......D8X34YMBM/

| Secundarysecundary explică (pentru Sandu13):

Bro, stiu, doar ca nu stiu daca merita un schimb sau sa-l vand laughing