| TheSkull a întrebat:

Cu cat sa vand un Ps3 vechi de 5 luni Super Slim 500gb cu jocurile: Gta V, Red Dead Redemption, Infamous 2, Brutal Legend, si Call of Duty ghost?

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

500 lei, cu tot cu jocurile. Ti-ai cam luat o teapa de toata frumusetea achizitionand-ul. mai puneai 1-200 lei si-ti puteai lua un ps4.

| anonimguy3 a răspuns:

Teapa tati, pe Second-Hand gasesti unu identic cu tot cu jocurile alea la 700 de lei maxim. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru_Ionascu_1997 a răspuns:

Eu am vandut unul cu 250 lei vechi de 2 luni deci tu il poti vinde cu 150 sau 120 lei cum vrei

| TheSkull explică (pentru Alexandru_Ionascu_1997):

Nu se merita eu am dat 1600 lei in total acum 5 luni si sa il cand cu 150 lei straight face

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru TheSkull):

Ti-ai luat teapalaughingunul nou e 600lei, il gasesti sh si cu 400 maxim