| DenisBoss92 a întrebat:

De curand am achizitionat un PS3 cu 2 controllere si m-am jucat cu el 3 luni si la un moment dat a doua maneta nu a mai pornit. Am incercat sa o conectez cu USB dar nu a mers.CE pot sa fac?

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai incercat sa o conectezi la usb si sa o lasi mai mult timp?

| DenisBoss92 explică (pentru DenisIonut01):

Am incercat si am lasat-o o ora si se porneste, dupa 5 minute stinge dupa inca o jumatate de ora se porneste dupa se stinge

| DenisIonut01 a răspuns (pentru DenisBoss92):

So fi dus bateria, nu mai ai garantie sau e luat second hand?

| DenisBoss92 explică (pentru DenisIonut01):

Am garantie, dar nu cred ca s-a terminat bateria, probabil pentru ca am scapat-o pe podea.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru DenisBoss92):

Asta nu ai mentionat, Du-te cu ea in garantie daca tot ai garantie

| DenisBoss92 explică (pentru DenisIonut01):

Nu mai am garantie