| KrIsTiAnKrIsTy a întrebat:

SAlut de curand am descarcat jocul nfs undercover

el are cerintele astea:
OS: Windows XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 2.8 GHz or Equivalent (3.0 GHz on Vista)
Memory: 1 GB
Hard Drive: 5.5 GB Free
Video Memory: 128 MB with Pixel Shader 2.0 Support (nVidia GeForce 6500/ATI Radeon 9500)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive (8X)

memoria calculatorului meu este:

3000 ghz procesorul e deluxe
1 gb ramm
hard-disk 128 gb
placa video Intel(R) 82945g Express Chipset Family e de 128 mb n-are 3d si e incorporata

jocul imi tot da o eroare cu dont not send

ok am scos sa nu mai imi deie eroarea asta dupa jocul nu a mai pornit deloc am incercat sai setez un sistem de operare 2000 tot nu a mers pe cand se pornea pof imi apare dextopul
ce sa fac cine ma ajuta funda!

3 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy explică:

De fapt unde e memory e ram memory

| vdamian67 a răspuns:

I-ai pus crack?

| KrIsTiAnKrIsTy explică (pentru vdamian67):

Da asta fac mereu dupa ce instalez un joc ma uit daca necesita crack