| Cold a întrebat:

Salll TPU am si eu o intrebare ce ziceti mi-ar merge the incredibile hulk pe pc meu procesor amd 3400+ placa video Nvidia GeForce 6150 ram 2, 5 GB cerinteele de la hulk sunt
OS: Windows 2000/XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 2 GHz or Athlon Equivalent
Memory: 512 MB
Hard Drive: 1.8 GB Free
Video Memory: 128 MB with Pixel/Vertex Shader 2.0 Support
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive (8X)

funda :X

Răspuns Câştigător
| unknown3243 a răspuns:

Asta cred si eu despre can you run it ce crezi tu alexutzu. Daca dai jocul la minimum s-ar putea sa mearga

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

De ce nu downloadezi jocul sa il testezi? Pe urma poti merge sa-l cumperi.

| Cold explică:

Nu ma luati cu http://canyourunit.com e o mare prostie X((am avut jocuri care pe siteu`l ala nu mergeau si in pc mergeau inpecabil si in plus acolo nu este the incredibile hulk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://canyourunit.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e...inseamna ca jocul e o prostie! N-are site-ul vreo vina. E un bun reper intotdeauna asa cum e IMDb pentru romani la filme.