| bastars a întrebat:

De curand am downloadat Metin2 Global. Dupa ce l-am downloadat am intrat ca sa imi fac cont. Am completat toate campurile apoi am dat register. Cand am intrat pe joc ca sa ma loghez cu acel cont mi-a aparut ca contul nu exista asa ca am verificat daca nu cumva am primit vreun email de confirmare, au trecut peste 24 de ore si nu merge nici contul si nici nu am primit vreun email in legatura cu contul. Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| iHateYou a răspuns:

Nu stiu. apucate de alt metin
iti sugerez metin2 prometheus te poti inregistra aici: [url=http://metin2-pro.com/....../index.php
si ce e cel mai tare: switchbot si pacanelee:))))

| iHateYou a răspuns:

Nu stiu. apucate de alt metin
iti sugerez metin2 prometheus te poti inregistra aici: http://metin2-pro.com/index.php?page=register&referal=Kantoriu
si ce e cel mai tare: switchbot si pacanelee:))))

| DyonisX a răspuns:

Pai ori nu a inregistrat site-ul inregistrarea, ori nu te-ai inregistrat bine. Iti sugerez sa mai incerci sa te inregistrezi odata sa vezi daca merge, si incearca sa dai login pe site cu acel cont, daca merge pe site fi sigur ca scrii datele bine in joc.