| AmansyoK1 a întrebat:

Salut de curand am facut un server de cs la cineva in pc cu team viwer merge pot intra playeri insa nu merge sa dau admin... si +a, urmarit tutoriale cum sa fac sa bag comanda /rs am facut tot si cand zice sa scrie resetscore in config nu stiu unde sa scriu ca sunt foarte multe va rog ajutati-ma dau fundoi!

2 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Mai bine i-a totul de la inceput si incadreazate in videoclipu de mai jos http://www.tutorialevideo.info/......trike.html este un tutorial video mai jos acolo care iti explica tot da funda plzzzzzz

| Dragoselu12345 a răspuns:

Nu este greu deloc, presupun ca ai adaugat dproto pentru non-steam, redenumeste folderul cu serverul HLDS si apoi ca sa dai admin intra in hlds/cstrike/addons/configs/users.ini acolo ai un model ca sa dai admin, si ca sa bagi resetscore iti trebuie plugin care il gasesti pe google scrii acolo resetscore v3.1 si cauti pe primele linkuri si iti arat si cum sa-l instalezi
Bafta!