| ZapaciLaa a întrebat:

Am 1 intrebare: Mi-am facut un server de cs si are plugin de resetscore. Si imi scrie cand scriu resetscore ceva de genu : [ gothic...si mai ceva] scorul a fost resetat cu succes. Intrebarea e cum scriu altceva in paranteza aia si unde sa intru?

2 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Http://resursecs.eu/plugin-resetscore.html uite aici un tutorial bun pentru resetscore

| TaKuYa a răspuns:

Trebuie sa editez fila pluginului si unde scrie ceva legat cu scorul gothicului editez cu ce vrei. Dar poti cauta si un plugin de restscore care doar spune "You have just reset your score". Fila o editezi in notepad.