| Alexandruuu3 a întrebat:

Fratilor sunt satul mi-am facut server de cs 1.6 pe amxmodx toate bune si frumoase playeri intra pe server e totul ok dar nu pot sa dau admin sau sa-mi dau admin stiu ca trebuie sa intru acolo in fisierul user scriu tot ce trebuie dar tot nu merge cand incerc sa scriu vreo comanda imi spune ca nu am acces.De ce nu merge eu am mai avut 3 servare de cs si acolo imi mergea sa dau admin, desi totusi imi amintesc ca si acolo am avut probleme cu bagatul adminului dar le rezolvasem nu mai stiu cum. Ce pot sa fac ca sa-mi mearga sa bag admin?

3 răspunsuri:
| Micutu23 a răspuns:

Pe ce dai admin. Pe user, ip, sau Steam ID?

| Alexandruuu3 explică:

Am rezolvat faza cu adminul se pare ca era cred o problema de la cs-ul meu. Iar ca sa-ti raspund la intrebarea ta eu incercam sa dau admin si pe user(nume) si pe ip da in fine acum problema s-a rezolvat.

| SplatAngel a răspuns:

Mane.Ma poti ajuta s pe mine alex cu ceva? Am fk sv cred eu ok, dar ca dau al playeri ip sa se conecteze nu le merge(ramane conecting...)
Am modem dela Romtelecom HUAWEI SmartAX MT882
Te rog mult adauga
splat_dead.angel98
Multumesc!