| Mirel_Denis_1994 a întrebat:

Salut,de curand m-am gandit sa adaug niste masini noi in GTA San Andreas. Dupa ce m-am uitat pe youtube la diferite tutoriale m-am apucat de treaba..Am downloadat programul ggmm tool, dar cand vreau sa intru in el imi da o eroare : Access violation at address 69955120 in module " atioglxx.dll ". Read of address 00000DD4. Daca stiti cumva cum pot rezolva aceasta problema,va rog sa imi spuneti. Multumesc, anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Fryzzy98 a răspuns:

Am o idee dezinstaleazati ggmm si fa-ti sami e mult mai bun si mult mai usor si masini poti sa iti iei de pe gtainside ca sa le modezi sper ca sa te ajuta raspunsu meu pa.

| Mirel_Denis_1994 explică (pentru Fryzzy98):

Sa imi fac sapm?!

| Mirel_Denis_1994 explică (pentru Fryzzy98):

Mersi mult!