| ruuner a întrebat:

Salut, de curand m-am decis sa ma apuc de WoW (am bani pregatiti sa cumpar jocul happy )...
Dar din ce am gasit pe domo.ro cautand un pret aproximativ... si citez "Acest joc poate fi jucat doar online si este necesara instalarea anterioara a World of Warcraft si a expansion-ului World of Wacraft: The Burning Crusade."... daca vreau sa joc pe ultima expansiune (cataclysm) trebuie sa am toate celelalte expansiuni + originalul cumparate si instalate in pc?

Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Adelk a răspuns:

Salut faci in modul urmator tu downloadezi de undeva ultima versiune de wow wotlk adica 3.3.5a si tu cumperi doar expansiunea de cataclysm si il instalez peste acel lich king.
WoW e un joc atata de frumos dar e atata de greu trebuie sa ia rabdare casa devi un jucator experimentat.Bafta la joc!
For The Horde!

3 răspunsuri:
| UngureanuFlorin a răspuns:

Frate in primul rand nu trebuie sal cumperi poti sal downloadezi. Poti sa-l downloadezi sa la metin2 si alte sv private sau... ca prietenul surorii mele are sv de metin2. si nu trebuie sa ai nu stiu ce expasiuni+nu stiu ce trebuie sa scrii pe google download world of warcraf the burning crusade

| Adelk a răspuns:

Cu placere si mersi pentru funda!

| ruuner explică:

Adelk, mersi de raspuns, pai am wotlk 3.3.5a (am jucat pe un privat cu versiunea asta)... Voiam doar sa fiu sigur ca nu dau banii pe Cataclysm original si sa raman cu ochii in soare ca trebuie sa mai sparg bani si pe celelalte expansiuni.
Cat despre rabdare, nu e problema xD. am destula rabdare la jocuri ^^. For The Horde laughing!