| Adelinaa18 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de ajutor! De obicei arhivele conversatiilor sunt pastrate in C:\Program Files\Yahoo\Messenger\Profiles\id-ul_tau\Archive\Message s\id_ul_interlocutorilor, doar ca eu am o problema:nu imi apare decat Messaegs, dupa nimic.Am folosit programul Archive reader, dar nu-mi apare nicio conversatie si imi apare si "Access violation at address... in module 'Archive_Reader. exe'. Read of address.... Cum as putea sa nu-mi mai apara eroarea si sa pot citi conversatiile?

10 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Intai verifica la 'rece' daca acea arhiva contine ceva adica sa nu aiba o marime mica de ordinul octetilor apoi vezi si tu daca in setarile de la messenger este setat sa se salveze arhiva; iar in legatura cu programul cauta si tu alta versiune ti-as da eu link dar nu ma lasa site-ul sa=l public cica fac piraterie.noroc

| Adelinaa18 explică (pentru rebelmonk):

Da, este setat sa se salveze si arhiva contine ceva ceva.

| memonelxd a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com si ai sa le poti citi de pe email:) trebuie sa ai activata optiunea sa se salveze conversatiile:)

| Adelinaa18 explică (pentru memonelxd):

Si in privinta asta, am incercat, dar imi apare doar o parte din conversatie.

| rebelmonk a răspuns (pentru Adelinaa18):

Pe yahoo poti intra dar numai daca ii stii parola happy eu zic sa iti dezinstalezi messengerul il instalezi la loc setezi din messenger sa se salveze conversatiile apoi te apuci si vb ceva cu cineva si te duci cu acel programel si vezi daca merge.bafta

| memonelxd a răspuns (pentru Adelinaa18):

Atunci n-ai cum sa le recuperezi.happystiam ca daca instalezi messenger 11. 5 te intreaba daca vrei sa iti recapeti conversatiile, daca il ai instalat deja... nu stiu.happy imi pare rau pentru tinehappy

| Adelinaa18 explică (pentru rebelmonk):

Imi apare aceeasi eroare.

| rebelmonk a răspuns (pentru Adelinaa18):

Ai incercat cu alta versiune de program?

| Adelinaa18 explică (pentru rebelmonk):

Da, dar cum am spus si mai sus imi apare cand intru in C: decat pana la Message si cand folosesc un alt program, nu-mi apare absolut nicio conversatie(nu gaseste niciuna)

| rebelmonk a răspuns (pentru Adelinaa18):

Ti-am lasat mesaj in caz ca nu il vezi