| carmenpaula39 a întrebat:

Salut.De curand mi-am facut un blog pentru jocuri. Totul a fost perfect pana cand am vrut sa creez mai multe pagini, fiecare cuprinzand alte genuri de jocuri. Dar jocurile de pe prima pagina apar si pe celelalte. Daca sterg un joc de pe o pagina se sterge de pe toate. Ce ar trebui sa fac ca sa nu mai apara aceleasi jocuri pe toate paginile?

PS: blogul l-am facut pe Blogger.com si daca conteaza linkul este http://jocurigratisptcopii.blogspot.com/pe/jocuri-ale-ec hipei-noastre.html

Răspuns Câştigător
| eugenbanciu a răspuns:

Incearca si le instaleaza separat cel putin la mine merg toate