| mEnjoy a întrebat:

Salut, am un Blog si as vrea sa stiu cum pot pune mai multe postari pe paginile noi, de exemplu am facut o pagina noua cu jocuri si pe ea pot pune doar o postare, cum pot face sa pun mai multe postari? sau nu se poate?

Acesta e blogul. http://marcel-enjoy.blogspot.com/p/jocuri.html

2 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Cand intri la blogger, nu dai clik pe "postare noua", dai pe "editeaza postari" si adaugi ceva, ce vrei tu, la care pagina vrei. Bafta!

| Trippy a răspuns:

Hei am o intrebare cum ai facut meniu pana la urma la tine