| GiiaaBăă a întrebat:

Deci sunt confuza! Am un blog pe www.blogger.com. Am creeat 2 pagini, dar nu se vad. cand dau PREVIZUALIZARE sau cand dau sa vad blogul, e doar prima pagina. dar celelalte pagini nu sunt! UNDE SUNT? CUM FAC SA APARA? Ceilalti oamei care sunt la mine pe blog, vad paginilee? Pot sa fac 1000 de pagini... nu apar :(( Pun poze pe ele, postez... etc :(( dar nu apar paginile la mine pe blog. FUNDITSSA :d

1 răspuns:
| Marius_Cristea_1980 a răspuns:

Pai puteai sa dai adresa blogului si vedeam si noi daca da sau nu asa o parere nu iti poti face o parere din ceva ce nu ai dat. Bun am acessat matrita pere in regula probabil ai sters ceva ce nu trebuia dar e remdiabil creezi butoane de accesare cunde pui linkuri la pagina care o creezi dar poti da adresa aici nu incalci nici o regula si nu-i nici o problema daca o dai