| anonim_4396 a întrebat:

Salut

De curand mi-am luat metin2 black night, mi-am facut cont l-am crescut am lv 54 mi-am facut p-uri si ceva iteme si stand eu asa pe ch1 map1 vroiam sa ma duc v1 si m-a scos cand am dat pe teleporter am vazut ca nu mai mergea sa intru ch1 si am intraat pe 2 a mers pe 2 si dupa aia mi-am dus in v1 si am intrat in portal si nu ma teleporta in v1!

ajutor! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Maryus17 a răspuns:

V1 are bug! si la lvl 54 crestete in padure pana la 70 apoi eu iti zic! funda_?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat