| คlєxヅ a întrebat:

Salut TPU,m-am apucat iarasi de united, si mi-am facut cont de ieri. Am mers cu ninja al meu sa cresc si nu rezistam la dt, am iesit din turn si am vrut sa ma duc map1. Ajung langa teleporter si vad o chestie mare si rosie care se chema ceva de genul Noname, eu m-am dus acolo.Ma dat din nou la logare si cand am intrat pe acelasi caracter ma dadea tot asa (adica la logare).Mi-am facut alt caracter (xMattMaster) l-am crescut si alea alea,m-am dus la o nunta, si mi s-a intamplat tot cum mi s-a intamplat cu ninja al meu, doar ca nu mia mai aparut aia cu Noname. Ma puteti ajuta? Pliz dau funda+vot!

1 răspuns:
| mihaican a răspuns:

Era mt ro? fiindca poate erau chesti din astea flori fara nume