| Takeen a întrebat:

Salut de curand nu stiu ce are pc`ul..imi merge tot pe el in afara de metin2. imi merge in reluare nu stiu dece..si se intampla doar de cateva zile..am facut si alt windows si tot asa face si inainte mergea super..imi puteti spune cam ce ar putea avea? toate metinurile imi fac asa..Metin2.ro 4Metin Metin2 Arena Metin2 Severin dau funda care imi spune!

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Apasa ctrl+alt+delete, dai pe tag-ul process > dai END PROCESS la ce nu iti trebuie.

Exemplu : uTorrent, Yahoo Messenger, mozila, chrome, etc.

PS : Programele de mai sus mananca din memorie si din cauza asta iti ingreuneaza PC.