| lory_8089 a întrebat:

Buna:*:*

Am si eu o intrebare.
De cateva zile tot incerc sa postez un video pe YouTube dar pur si simplu nu merge! Am cont si am mai postat nu este primul dar este prima data cand patesc asa ceva..Adica cand il uploadez imi apare ca se incarca dar de fapt nu se intampla nimic! Si la fel patesc si daca vreau sa-l pun pe fb! Credeti ca-i de vina formatul video-ului? Adica l-am facut in WIndows Movie Maker. Dar pana acum mergea nu stiu ce are acum!

Sti cineva? Sau imi puteti spune cum pot remedia problema? Va rog mult de tot este destul de important:*:*

Raspunsul corect primeste funditsha

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce dimensiune are videoclipul? Cati MB si cate minute? Ce format este? Cate videoclipuri ai incarcate pe canalul tau?

| CM7YRE a răspuns:

Format-ul? In ce format le salvezi? Daca e format video (da-i export movie la movie maker) si orice format mpeg, mp4, avi, 3gp...o sa-l recunoasca.TI se opreste download-ul la o anumita parte? Incearca sa folosesti alt browser, sau incearca sa incarci filmuletul si de la altcineva din pc, poate ai o problema cu internet-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa rezolvi la Dragoste si sex?