| EliozzaYT a întrebat:

De curând vreau sa-mi fac un canal de gaming(pe YouTube). Joc GTA și am optat pt. varianta Multiplayer și caut gameri pregătiți pt. aventuri trăsnite și haioase XD Am mai jucat Multiplayer cu un prieten pt. canalul lui de YouTube zi pot sa spun ca a fost AWSOME! Deci cine se baga?!? happy

1 răspuns:
| EMKing a răspuns:

Depinde ce GTA daca san andreas, ma bag eu am canal de yt de 465 abonati, si daca e jucam cv da-mi add pe skype xxemilian7xx